Atena & Swarovski

  • Producent: LAMPE BERGER
  • szt.
  • 575,00 zł

Lampe Berger Paris

Lampa szklana – Atena & Swarovski

wysokość: 19 cm
pojemność: 280 ml
kolor: czerwony

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Lampe Berger Paris wprowadza nas w wytworny i luksusowy świat dzięki kryształowym marzeniom, wyobraźni i perfekcji. Jako limitowana lampa zapachowa Athena jest pokryta głęboko lakierowaną, cieniowaną czerwienią, ręcznie zdobionymi 18 błyszczącymi kamieniami Swarovski, a jej zwieńczeniem jest charakterystyczny ognisty diadem.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA BLOGU 

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.